Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Rudenio žvarbai – tropikų karštis

Rudenio žvarbai – tropikų karštis

Vėstant orui, nieko nėra geriau už šildančius ir jaukius namus. Tropikų įkvėptos spalvos ir raštai bei minkšti audiniai – tikras prieglobstis nuo rudens svetainėje, kurioje dabar leidžiame vis daugiau laiko. Įsitaisę ant patogaus fotelio, nuleidę kojas ant šilto kilimo, atsirėmę į žaismingas pagalvėles atveriame namus poilsiui, šeimai, draugams, svajonėms.

Net kai už lango žvarbu, basas kojas namuose šildo trumpo plauko kilimas NÖDEBO – rankų darbo, todėl kiekvienas yra unikalus. 100 % vilnos ir 100 % sąžinės – tokia šio produkto sudėtis, man jis išaustas patyrusių meistrų specialiai įrengtuose audimo cechuose Indijoje, užtikrinant tinkamas darbo sąlygas ir sąžiningą atlygį.


 


Tropikų įkvėpti pagalvėlių užvalkalai GILLHOV ir MAJBRITT ne tik pagyvina namus, bet ir kartu puikiai dera. Žaismė bei karštis svetainėje atnaujins interjerą, o kuo joje daugiau audinių, tuo jaukiau ir maloniau leisti laiką.


 


Apie sofą VIMLE ir ilgaamžiškumą svetainėje jau rašėme. Dabar susipažinkite su geriausiu šio baldo draugu vadinamu foteliu KOARP. Tai tikras svetainės grožis, kurio keičiami užvalkalai KOARP kambarį padaro dar puošnesnį. Fotelis yra labai patogus ir puikiai atrodo vienas bei dera su kitais baldais. Gali būti subtilus, gali būti ryškus, tačiau visada kokybiškas ir išskirtinis.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti