Buvęs Kitas
Serviruokite šventinę nuotaiką

Serviruokite šventinę nuotaiką

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2016-10-25 | 16:26
Išseko idėjos, ką valgyti? Serviruokite šventinę nuotaiką ir tuomet, kiekvieną kartą susėdus prie stalo, svarbiausia bus ne kas lėkštėse, o ore tvyrantis kalėdinis pakilumas. Kurkite jį namuose, puošdami valgomąjį ir nekantraudami artėjančios žiemos malonumų. Staltiesė, indai, kalėdinės dekoracijos – kam laukti švenčių, kai nuotaiką kurti galima jau dabar. Tegu malonumas laukti tęsiasi kuo ilgiau – netaupykite džiaugsmo sąskaita!
Įsileiskite šventes į namus ir parodykite kelią į valgomąjį. Džiaugsmas dalintis maistu bus tik didesnis, kai kalėdinę nuotaiką patieksite kartu su pietumis ar vakariene. Ir tam nereikia labai daug pastangų – indai, šventinė staltiesė, lemputės, papuošimai, žaliuojančios augalų šakelės – stalas gyvas ir namai alsuoja Kalėdomis. Laikas, praleistas su šeima ar svečiais, bus pakilus ir įkvepiantis džiaugsmo. Reikia tiek nedaug – pasitelkti vaizduotę ir užsikrėsti šventėmis, nes tai geriausia, kuo galima susirgti rudenį.
Įtraukti į savo kolekciją

Prie stalo BJURSTA pastatykite kėdes KULLABERG, viršuje pakabinkite šviestuvą STRÅLA (ieškokite parduotuvėje), padėkite lemputes STRÅLA, vazą ÅTGÅNG, dubenėlius VARDAGEN, lėkštes VARDAGEN – betrūksta tik staltiesės VARDAGEN ir kalėdinės nuotaikos. 

Uždaryti
Uždaryti