Slapukų politika

Automatiškai renkama informacija

Kai apsilankote mūsų svetainėje, norime pateikti informacijos ir funkcijas, pritaikytas tik jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę jums.

Mes naudojame skirtingų rūšių slapukus:

  • Būtini slapukai naudojami vykdant tokias jūsų užklausas, kaip prisijungimas prie IKEA vartotojo paskyros.
  • Elgsenos slapukai renka anoniminę informaciją, kokiuose puslapiuose lankotės. Taip sužinome, kokios prekės ir kokia svetainės informacija jus labiausiai domina.
  • Funkciniai slapukai įsimena jūsų naršymo pasirinkimus, kad kitą kartą naršytumėte dar efektyviau.
  • Žymėjimo slapukai leidžia jums dalytis informacija ir siųsti ją į kitas su jumis susijusias svetaines.

Jūsų kompiuteryje išsaugotus slapukus mes pasiekiame kaskart, kai apsilankote mūsų svetainėje arba atidarote iš mūsų gautą el. laišką. Norėdami ištrinti visus savo kompiuteryje išsaugotus slapukus, skaitykite savo naršyklės gamintojo patiekiamas instrukcijas, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba". Nepamirškite, kad ištrynę mūsų slapukus ar atjungę slapukų leidimo funkciją negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų svetainės galimybėmis.