Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Stiprūs kaip mamutai – baldai MAMMUT

Stiprūs kaip mamutai – baldai MAMMUT

IŠPIRKTUVĖSE sumedžiokite tikrą mamutą! Visą sausį baldai MAMMUT – už puikią kainą. Mamutai buvo didūs ir legendiniai gyvūnai, o pasakojimus apie juos vaikai ypač mėgsta. Nemažesnio dėmesio verti ir IKEA baldai MAMMUT – saugūs, patvarūs, pagaminti iš tvirto nežalingo plastiko bei mylimi tėvų ir ypač vaikų visame pasaulyje. Nauji ir sumanūs IKEA sprendimai įkvepia MAMMUT nuolat tobulinti ir daryti dar patikimesniais, todėl, pradėtiems gaminti prieš beveik du dešimtmečius, jiems, panašu, tikrųjų mamutų likimas kol kas negresia.

Spalvingi, patogūs ir žaismingi – baldai MAMMUT tinka naudoti tiek viduje, tiek ir lauke. Jie draugiški aplinkai, nes IKEA inžinieriai nuolat stengiasi gamybai naudoti kuo mažiau plastiko. Šios medžiagos kiekio mažinimas sudėtyje – vienas esminių IKEA produktų kūrėjų tikslų. „Naujos technologijos lėmė plastiko kiekio sumažinimą gaminant stalo viršų, tačiau baldo stabilumas nepakito. Kartu tokia pati liko ir MAMMUT išvaizda“, – sako IKEA prekių vaikams vystytoja Sarah Pattison.


 


Tuomet kodėl plastikas naudojamas apskritai, jei jį nuolat stengiamasi mažinti? IKEA inžinierė turi atsakymą. „MAMMUT pagaminti iš polipropileno plastiko – saugios ir vaikams jokios žalos negalinčios sukelti medžiagos, kuri lengvai prižiūrima. Ji taip pat naudojama maistui pakuoti, todėl yra patikima. Vaikai nuolat žaidžia ir baldai liečiasi su oda, tačiau polipropilenas atitinka aukščiausius cheminio saugumo reikalavimus pasaulyje. Kaip ir visos IKEA prekės vaikams“, – garantuoja Sarah.


 


MAMMUT taip pat nenublunka nuo saulės, nepraranda spalvos bei kokybės, todėl tiesiog idealūs laukui. Jie taip pat nebijo lietaus, sniego, purvo. Praktiški, lengvai surenkami ir už puikią kainą. Baldai ypač tinka mažiems vaikams ir jų žaidimams, hobiams, laisvalaikiui ir netgi gimtadieniui vasarą prie namų.


 


Daugiau IŠPIRKTUVIŲ pasiūlymų rasite čia

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti