Buvęs Kitas
Su saule namuose klojasi geriau

Su saule namuose klojasi geriau

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2017-04-01 | 09:00
Dar nesikelsiu – kartokime šį burtažodį be jokio sąžinės graužimo. Pasitikti saulę ir mėgautis šiluma savo pataluose yra kažkas magiško. Kai oras ir miegamasis kvepia gaivumu ir švara, prasideda ilgai lauktas metas – žalias, šviesus ir teikiantis poilsį. Vadinkime jį trumpai – atostogomis. Maža švente namuose kasdien, kurią kurti galime pradėti nuo audinių. Minkštų, spalvotų ir jaukių detalių, puošiančių bei atnaujinančių interjerą.

Pagalvės, antklodės, užuolaidos, užvalkalai – atėjo laikas keisti apdarus namams, kai savuosius, nešiotus žiemą, jau pradedame slėpti spintoje. Komoda miegamajame bus puiki vieta susidėti ir rūbus, ir patalus. Pervilkti pastaruosius kartais gali pasirodyti tikras iššūkis, tačiau tik ne tada, kai laukia apdovanojimas – šviežumo jausmas, lydintis rytą ir pasitinkantis naktį.


 


Gamta tik pradeda busti, todėl pats metas pažadinti ir norą gyventi jaukiai bei stilingai. Žaluma ir audiniai – raktas į šviesesnius bei labiau džiuginančius namus. O kai juose daugiau saulės, net kloti lovą tampa ypatingu ritualu, garantuojančiu gerą nuotaiką.

Įtraukti į savo kolekciją

Skirtingų dydžių užvalkalų LJUSÖGA kaina balandį mažesnė. Visų mėnesio pasiūlymų ieškokite čia

Įtraukti į savo kolekciją

Įvairių spalvų audinys DORTHY kainuoja 4.99 Eur / metras, balandį – 2.49 Eur. Visų mėnesio pasiūlymų ieškokite čia

Įtraukti į savo kolekciją

Užuolaidos BLEKVIVA kainuoja 39.99 Eur, balandį – 24.99 Eur. Visų mėnesio pasiūlymų ieškokite čia

Įtraukti į savo kolekciją

Komoda su 6 stalčiais MALM kainuoja 109 Eur, balandį – 79 Eur. Visų mėnesio pasiūlymų ieškokite čia.  

Uždaryti
Uždaryti