Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Švelnumas – atradimas industriniam stiliui

Švelnumas – atradimas industriniam stiliui

Industrinis stilius namams, darbui ar laisvalaikiui – itin mėgstamas ir jau nieko nebestebinantis, pamažu netgi besitraukiantis iš rampų šviesos. Tačiau meilės ir dėmesio nepraranda, nes jei ir ima bosti, tai daugybėje jo veidų visada galima rasti pasitikėjimo savimi išraišką, kviečiančią nustebti. Naujai pažiūrėti į industrinį stilių kviečia ir švedė interjero dizainerė Tina Hellberg, siūlanti maišyti įvairias detales, taip sukuriant įtampą, ypač reikalingą įdomiam erdvės įrengimui.

„Industrinis stilius nebėra ypač madingas ar ant bangos, tačiau vis dar be galo mylimas“, – sako Tina Hellberg. Pati dizainerė juo mėgaujasi, interjerą bei baldus papildydama švelniomis detalėmis, asmeniniais daiktais – įvairiais audiniais, stiklo dirbiniais, meno kūriniais, netgi augalais. Ir nors dabar toks metas, kai gyvos žalumos nėra, puikiai tinka ir džiovintos gėlės.


 


Moteris pataria interjere maišyti minkštas detales su, kaip ji vadina, „grubesniais“ objektais. „Jei jūsų industrinėje erdvėje yra baldai, kietas jų linijas sušvelnins ilgos plevėsuojančios užuolaidos ant sienos, lenktų formų meno kūriniai, stiklo vazos. Augalai bei baldai daiktams laikyti su tinkliniu paviršiumi taip pat suteikia interjerui minkštumo“, – sako dizainerė.


 


Industrinis stilius suteikia visišką laisvę kurti bei kaskart pažvelgti į jį iš naujo. Kaip šalta pramoninė erdvė gali virsti mylimais namais, taip ir ieškant kažko neatrasto tereikia pakeisti matymo kampą. 

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti