Buvęs Kitas
Švelnumas – atradimas industriniam stiliui

Švelnumas – atradimas industriniam stiliui

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2017-01-05 | 10:13
Industrinis stilius namams, darbui ar laisvalaikiui – itin mėgstamas ir jau nieko nebestebinantis, pamažu netgi besitraukiantis iš rampų šviesos. Tačiau meilės ir dėmesio nepraranda, nes jei ir ima bosti, tai daugybėje jo veidų visada galima rasti pasitikėjimo savimi išraišką, kviečiančią nustebti. Naujai pažiūrėti į industrinį stilių kviečia ir švedė interjero dizainerė Tina Hellberg, siūlanti maišyti įvairias detales, taip sukuriant įtampą, ypač reikalingą įdomiam erdvės įrengimui.

„Industrinis stilius nebėra ypač madingas ar ant bangos, tačiau vis dar be galo mylimas“, – sako Tina Hellberg. Pati dizainerė juo mėgaujasi, interjerą bei baldus papildydama švelniomis detalėmis, asmeniniais daiktais – įvairiais audiniais, stiklo dirbiniais, meno kūriniais, netgi augalais. Ir nors dabar toks metas, kai gyvos žalumos nėra, puikiai tinka ir džiovintos gėlės.


 


Moteris pataria interjere maišyti minkštas detales su, kaip ji vadina, „grubesniais“ objektais. „Jei jūsų industrinėje erdvėje yra baldai, kietas jų linijas sušvelnins ilgos plevėsuojančios užuolaidos ant sienos, lenktų formų meno kūriniai, stiklo vazos. Augalai bei baldai daiktams laikyti su tinkliniu paviršiumi taip pat suteikia interjerui minkštumo“, – sako dizainerė.


 


Industrinis stilius suteikia visišką laisvę kurti bei kaskart pažvelgti į jį iš naujo. Kaip šalta pramoninė erdvė gali virsti mylimais namais, taip ir ieškant kažko neatrasto tereikia pakeisti matymo kampą. 

Įtraukti į savo kolekciją

Sukamoji kėdė KULLABERG ir rašomasis stalas KULLABERG – neatsiejamos industrinio interjero detalės. 

Įtraukti į savo kolekciją
Interjero dizainerė Tina Hellberg pataria maišyti švelnius ir grubius paviršius, taip atrandant industrinį stilių iš naujo.
Įtraukti į savo kolekciją

Vaza VÅRVIND ir meno kūriniai švelnina industrinį interjerą. 

Įtraukti į savo kolekciją

Stalčių spintelės LENNART tinklinis paviršius sukuria taip reikalingą įtampą industriniame interjere, kuris tampa tik įdomesnis. 

Įtraukti į savo kolekciją

Pakabinkite užuolaidas AINA už kietų industrinių baldų ar detalių ir interjeras atsinaujins. 

Uždaryti
Uždaryti