Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Šventės žiemiškos, nuotaikos – pavasarinės

Šventės žiemiškos, nuotaikos – pavasarinės

Kartais gėlės bei augalai gali tapti pačiu ryškiausiu švenčių akcentu. Natūralumas suteikia papuošimams gyvybės ir, nors už lango žiema, namai prisipildo pavasarinės nuotaikos. Štai keletas būdų, kaip šventes dekoruoti žaliai.

1. Paprastumas – tikrasis genialumas. Neverta apkrauti gėlių kompozicijos, kai patys augalai tokie nuostabūs. Tiesiog juos parinkite skirtingų rūšių ir sukurkite nerūpestingumo įspūdį, kurį tik sustiprins minimalistinė vaza BERÄKNA.


 


2. Žydintis lovos rėmas GJÖRA– ar galima dar ramiau pradėti dieną? Nuostabų kvapą skleidžiantys eukaliptai, pritvirtinti virvele, ne tik atrodo puikiai, bet ir atgaivina miegamąjį.


 


3. Žiema už lango, pavasaris – ant palangės. Baltus lauko atspalvius perkelkite į namus ir sukurkite juose lengvumą. Nustebsite, kokį stiprų įspūdį gali sukelti minimalistinė kompozicija: tereikia dirbtinės gėlės SMYCKA, balto kilimo TEJN ir 24 šviesos diodų girliandos SÄRDAL. Šių papuošimų šviesos spalvos ir nuo jų sklindanti šiluma namams suteiks dar daugiau jaukumo, kai už lango šėlsta žiema ir norisi kuo greičiau sulaukti pavasario.  


 


Džiaugiamės, kai mūsų pirkėjai atskleidžia savo kūrybiškumą ir išmoningai pakeičia IKEA prekes. Pirmyn! Tik prisiminkite: jei prekę pakeisite taip, jog bus nebeįmanoma jos perparduoti arba panaudoti pagal pirminę paskirtį, šiai prekei grąžinimo garantija nebegalios.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti