Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Šviesa, į namus atkeliaujanti su mažaisiais

Šviesa, į namus atkeliaujanti su mažaisiais

Kūdikis nuo pat pirmų akimirkų į namus atneša džiaugsmą ir šviesą. Pastarosios pradeda reikėti vis daugiau ir daugiau naktį, ne vieną kartą keliantis iš lovos bei rūpinantis mažaisiais. Dalintis meile ir globa bus lengviau, kai tinkamai apšviesite namus. Daugiau patogumo jums ir kūdikiui naktimis – su keliais mūsų patarimais.

Apšvieskite kelią. Dabar naktį keliatės vis dažniau ir dažniau, todėl mažiausia, ko norėtumėte – nusimušti tamsoje pirštus. Šviesos diodų juosta LEDBERG po lova subtiliai apšviečia kambarį ir yra aiškiai matoma. Kadangi ji yra paslėpta, niekam netrukdys miegoti. Norėdami papildomo jaukumo, pagalvokite apie sodrias ir tamsias kambario sienas.


 


Pritemdomos šviesos tiesiog būtinos kiekvieniems tėvams. Tam puikiai tinka šviestuvo gaubtas OLLSTA. Kai maitinate pusiau pabudusį kūdikį vidurnaktį – rinkitės kuo mažiau apšvietimo. Neįkainojamos vienišo poilsio akimirkos, skirtos malonumui skaityti? Šviesą sustiprinkite. Stora tamsi užuolaida atskiria kambarį, tad ką bedarytumėte – antroji pusė miegos nepažadinta.


 


Kam pabusti nuo ryškios šviesos? To nemėgsta niekas, tiesa? Ypač, kūdikiai. Ryškų apšvietimą į akis tik jas pramerkus pakeiskite LED naktiniu šviestuvu SPÖKA. Jis skleidžia pakankamai šviesos, raudona jo spalva sukuria raminančią atmosferą, be to, tai puikus būdas vaikyti nakties siaubūnus mažiesiems.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti