Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Tobula tada, kai gaminame sau

Tobula tada, kai gaminame sau

Įkvėpimas gaminti šiandien mus lydi visur. Tai kviečia grįžti į virtuves, tačiau kartu iškelia ir aukštus lūkesčius. Socialiniai tinklai pilni tobulų patiekalų nuotraukų, tačiau tobuliausias yra tikras, mūsų pačių namuose ruoštas maistas, kurį gaminame mylimiesiems. Nereikia stengtis įtikti ir būti mėgstamiems – taip sumažinsime lūkesčius ir reikalavimus sau. Gaminkite ne dėl galimybės nufotografuoti, gaminkite dėl akimirkų, kuomet mėgaujatės maistu ir laiku, praleistu jį ruošiant.

Pakanka įmantrių nuotraukų socialiniuose tinkluose ir kulinarinėse knygose, kad nebenorėtumėte praverti virtuvės durų. Tačiau visa tai tik maža dalis maisto kultūros. Svarbesnė ir didesnė pusė tenka bendravimui bei malonios erdvės kūrimui, kuri įkvėptų gaminti, džiugintų ragauti.


 


Laikas pamiršti didelius lūkesčius bei taisykles, kaip ir kokį maistą ruošti. Metas nebekreipti dėmesio į tobulas pažįstamų ir nepažįstamų žmonių vakarienes. Priimkite ir susitaikykite su tuo, kad ne viskas pavyksta idealiai. Atsikratykite balso galvoje, sakančio, kad „turėtumėte“ daryti dalykus tiksliai tam tikru būdu. Tegu maistas iš atvirukų ir lieka atvirukuose – jį ruošti ir valgyti, tai ne pozuoti.


 


Todėl padėkite į šalį telefoną ir susitelkite į gaminimą bei žmones, kurie yra aplink jus. Tegu į virtuvę grįžta linksmybės, lengvumas ir pasitikėjimas savimi. Ir galbūt už tai niekas nepaspaus mygtuko „Patinka“. Tačiau matysite šypsenas ir galėsite gyvai išgirsti komplimentus. Nes tobula tada, kai gaminame sau.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti