Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
TRONES – batus į šalį!

TRONES – batus į šalį!

Pasitelkite kūrybiškumą ir suteikite daiktams naują paskirtį bei gyvenimą – tuomet namai nestokos originalumo, kuris kasdien džiugins jus ir stebins svečius. Batų dėžė TRONES ir nežabota vaizduotė gali visiškai pakeisti artimiausią erdvę. Siūlome keletą idėjų, kaip paprastai namuose susikurti jaukius bei praktiškus kampelius, ir gyvenimas taps nepalyginamai malonesnis. Tad dedame batus į šalį ir atrandame iš naujo TRONES!

Mūsų namų centras – vieta, kurioje gyvenimas tiesiog virte verda. Tad kodėl jos nesusitvarkius stilingai ir praktiškai? Laidai, už kurių nuolat kliūname bei kurie atrodo netvarkingai, mėgstamų filmų kolekcija – paslėpkite viską ir kartu papuoškite interjerą.


 


Su TRONES jaukiai papuošite ir miegamąjį. Pakabinkite spintelę lovos gale, susidėkite į ją patalynę ir kitus daiktus, be kurių neįsivaizduojate savo poilsio. Betrūksta lempučių ir malonumo akimirkos garantuotos.


 


Nesibaigiantis malonumas yra ir laikas, praleistas su savo augintiniu. Žaidimai namuose ar pasivaikščiojimai lauke bus dar smagesni, kai pavadėlius, rankšluosčius ir žaislus galėsite laikyti vienoje vietoje. Pakabinkite TRONES šalia durų ir būsite visada pasiruošę išlėkti kartu iš namų.


 


O kai augintinis pavedžiotas – metas vakarėliui. Pasitikite svečius ir pavaišinkite juos taure šalto gėrimo, nes TRONES puikiai tinka laikyti ledą. Pakabinkite spinteles balkone ar namų kieme ir po ranka visada turėsite vėsias taures bei butelius. Ištirpus ledui, jį galėsite tiesiog išpilti ir atsinešti naujo.


 


Kai pabos į namus iš parduotuvės nešti sodo gėrybes – užsiauginkite jas savo TRONES spintelėje. Ji puikiai tiks daiginti grybus, kuriems reikia tinkamos tamsios vietos. Patogu, paprasta, praktiška – TRONES pakeis jūsų namus ir požiūrį į gyvenimą juose.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti