Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Vakarėlis lauke bet kokiu oru!

Vakarėlis lauke bet kokiu oru!

Kepsninė, draugai ir skanus maistas – vasaros pramogos, tačiau ir šaltuoju metų laiku tai gali būti puikus būdas leisti laisvalaikį. Visą dieną praleidę dirbdami ar besimokydami viduje, pasidžiaukite grynu oru. Ir nors gal kiek neįprasta iškylauti lauke rudenį, tereikia tinkamų drabužių, šiltų gėrimų ir vakarėlis prasideda! Pasirūpinkite maistu ir draugais, išneškite apklotus, patieskite avikailius, uždekite žvakes ir pramogaukite lyg vasarą.

Kepti maistą kvieskite visus svečius. Taip kiekvienam bus šilta, be to, tai labai smagu. Ir nebūtina viską suruošti prieš atvykstant draugams. Kepimas tegu būna pramogų dalis, kepsninė – vakarėlio širdis. Atsipalaiduokite, tai pagrindinė taisyklė susitinkant su draugais ir valgant lauke. Indus sudėkite ant stalo ir leiskite visiems paimti po savo lėkštę, kepsnius sudėkite į dubenius – dalinkitės gera nuotaika ir maistu.


 


Sušildykite lėkštes ir puodelius orkaitėje prieš išnešdami į lauką – taip išlaikysite šilumą. Naudokite dangtelius – gėrimai neatšals ilgesnį laiką. Tam puikiai tinka kamštinė medžiaga. O norėdami, kad šilta būtų svečiams, pasirūpinkite, kad jie turėtų į ką susisupti ir nešaltų, susėdę ant krėslų. Ir jei oras darosi nemalonus pramogoms lauke, grįžkite į vidų. Svarbu, kad visi jaustųsi patogiai, jaukiai ir puikiai leistų laiką. Nepaisant to, kad ruduo – ne kepsnių sezonas. Kai esame kartu ir apie viską pagalvojame, vakarėlis gali vykti bet kokiu oru!

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti