Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Vasaros improvizacija – kopų meditacija

Vasaros improvizacija – kopų meditacija

Dieną prie jūros praleisti galima labai paprastai: tiesiog ant smėlio pasitiesti rankšluostį bei gaudyti saulę ir bangas. Tačiau galima ir improvizuoti – įsikurti kopose bei susikurti savo ypatingą poilsio vietą. Tai labai lengva padaryti, o visas pastangas atperka rezultatas – nuosavas svajonių paplūdimys pajūrio pramogoms arba meditacijai.

Ilgos medinės lazdos ir virvės – puiki jūsų kampelio užuovėja. Lengvai pernešami lauko baldai, ant kurių galima patogiai įsitaisyti, čia taip pat idealiai tinka. Norisi valgyti? Ant serviravimo staliuko sudedame užkandžius. Arba smulkius daiktus. Ima troškulys? Šešėlyje paslėptoje lentynoje su dėžėmis gėrimai išlieka vėsūs, o maistas yra apsaugotas nuo smėlio.


 


Didelė lininė užuolaidai sukuria privatumą – tegu svajonių kampelis būna skirtas tik jums. Apačioje uždėti akmenys neleis jai plevėsuoti vėjyje. Šalia užuolaidos ištiesus šezlongo kilimėlį, atsiranda dar viena minkšta poilsio vieta, o pabudus ar ruošiantis namo – tiesiog suvyniojame.


 


Lauko krėslai vilioja pasimėgauti saulės voniomis, o ištiesta virvė puikiai tinka džiovinti šlapius bei smėlėtus rankšluosčius, kurie taip pat sukuria papildomą šešėlį, jei įdegio jau pakanka. Prisijungė netikėti svečiai? Įsitaisyti ant lauko krėslų – svetingas pasiūlymas.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti