Buvęs Kitas
Velykos baltai

Velykos baltai

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2017-04-13 | 11:30
Tradiciškai Velykos būna margos – įvairiausios spalvos simbolizuoja atgimimą, pabudimą, atsinaujinimą, nesvarbu, dažytume kiaušinius ar puoštume stalą. Tokie yra šios šventės papročiai, bet ne taisyklės. Jei margumynai pabodo – Velykų rytą galima sutikti baltai. Ši spalva reiškia tobulumą, tyrumą ir naują pradžią, o sakralumą tik sustiprins žalios bei gyvos gamtos detalės.

Balta ant stalo – tai ramybė ir harmonija. Įvairiausi jos atspalviai puikiai dera tarpusavyje, o žydintys pavasario augalai papildo Velykas gyvybe. Nebūtina net dažyti kiaušinių – šventinę nuotaiką galima sukurti dekoruojant stalą, kai visos detalės tik papildo viena kitą ir išryškina stilių. Velykos reiškia natūralumą, tad dėmesys jam prie stalo tik sustiprins ryšį su gamta.


 


Kuomet tokias dienas švenčiame savaip, viskas tampa dar labiau asmeniška ir bendrus papročius pakeičiame savo šeimos ar draugų tradicijomis. O Velykos baltai – ne tik būdas kurti kažką savo, bet ir gamtos bei gyvenimo pabudimą sutikti verčiant švarų lapą.

Įtraukti į savo kolekciją

Gili lėkštė IKEA 365+, dubenėliai IKEA 365+, serviravimo lėkštė IKEA 365+, dubenėliai-kiaušinių indeliai IKEA 365+, stalo įrankiai BEHAGFULLvazos ENSIDIG ir BERÄKNA, papuošimas MÅNGFALD, baltai nudažytos kėdės TÄRNÖ – viskas tam, kad Velykos būtų baltos ir šventiškos. 

Įtraukti į savo kolekciją

Dėžė KNAGGLIG ir nedažyti kiaušiniai – puikus natūralumo bei grožio derinys. 

Uždaryti
Uždaryti