Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Velykos baltai

Velykos baltai

Tradiciškai Velykos būna margos – įvairiausios spalvos simbolizuoja atgimimą, pabudimą, atsinaujinimą, nesvarbu, dažytume kiaušinius ar puoštume stalą. Tokie yra šios šventės papročiai, bet ne taisyklės. Jei margumynai pabodo – Velykų rytą galima sutikti baltai. Ši spalva reiškia tobulumą, tyrumą ir naują pradžią, o sakralumą tik sustiprins žalios bei gyvos gamtos detalės.

Balta ant stalo – tai ramybė ir harmonija. Įvairiausi jos atspalviai puikiai dera tarpusavyje, o žydintys pavasario augalai papildo Velykas gyvybe. Nebūtina net dažyti kiaušinių – šventinę nuotaiką galima sukurti dekoruojant stalą, kai visos detalės tik papildo viena kitą ir išryškina stilių. Velykos reiškia natūralumą, tad dėmesys jam prie stalo tik sustiprins ryšį su gamta.


 


Kuomet tokias dienas švenčiame savaip, viskas tampa dar labiau asmeniška ir bendrus papročius pakeičiame savo šeimos ar draugų tradicijomis. O Velykos baltai – ne tik būdas kurti kažką savo, bet ir gamtos bei gyvenimo pabudimą sutikti verčiant švarų lapą.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti