Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Virtuvėlę perkėlėme į svetainę - atsirado 3 kambarys bute

Virtuvėlę perkėlėme į svetainę - atsirado 3 kambarys bute

Virtuvę perkėlėme į svetainę, o iš buvusios virtuvės įrengėme 3 mažą kambarėlį bute. Svetainė taip pat nėra didelė, tad praplėtėme erdvę dalį sienos pakeitę stiklu. Pasirinkome KNOXHULT mini virtuvėlę - "papildėme" ją
lentynėle su prieskoniais, vidinėse durelių dalyse pritvirtinome IKEA indų džiovinimo krepšelius, kad visada atrodytų tvarkinga. Šone pritaikėme IKEA siauras lentynėles, ant kurių sau vietą rado plastikiniai indai kruopoms, makaronams, riešutams, miltams.
Virtuvėlei (be šaldytuvo) numatyta erdvė buvo labai nedidelė - iki 2m., tad teko pasitelkti fantaziją, kaip viską sutalpinti.
Ant lentynėlės virš virtuvės sudėjome stiklinius indelius iš IKEA su prieskoniais - labai funkcionalu, nes visi prieskoniai gaminant yra "po ranka", o ir atrodo labai gražiai.
Kadangi virtuvėlė sujungta su svetaine, norėjome, kad visuomet būtų tvarkinga. Todėl vidinėse durelių pusėse pritvirtinome IKEA indų džiovinimo krepšelius. Čia taip pat sukabinome samčius, tarkas, skustukus, koštuvėlius, pjaustmo lenteles - viskam užteko vietos.
Virtuvės šone pritvirtinome 4 siauras lentynėles paveiksliukams. Ant jų "apsigveno" plastikiniai indai su makaronais, kruopomis, kava, miltais ir pan.
Šalia stovinčioje IKEA spintoje slenkančiomis durimis viena pusė liko tuščia, tad čia "pasislėpė" šaldytuvas, mikro bangų krosnelė ir kiti daiktai. Puodeliams ir lėkštėms vietos užteko stalčiuose.
Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti