Buvęs Kitas
Visas gyvenimas – vienoje dėtuvėje

Visas gyvenimas – vienoje dėtuvėje

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2017-04-21 | 10:45
Stilinga darbinė rankinė, vaikų džiaugsmas ilgomis kelionėmis automobiliu, krepšys sporto aistruoliui ir papuošalų dėklas. Daug stebinančių bei skirtingų panaudojimo būdų, o kalbame apie vieną gaminį. IKEA kabamoji dėtuvė KNALLBÅGE – puikus būdas atsinaujinti pavasariui, laikyti daiktus ar patogiai mėgautis kelionėmis ir laiku lauke.

Ieškote patogios bei stilingos rankinės darbo priemonėms, kai biurą galima neštis kartu, kad ir kur vyktumėte? Užrašinės, krovikliai, planšetinis kompiuteris – viskas vienoje dėtuvėje. Tereikia jos šonuose prisiūti kibią velkro juostą, kuri patogiai sulips sulanksčius, pro skyles prakišti tampią juostelę, uždengti viršų medžiaga ar dirbtine oda. Tuomet beliks pritvirtinti sagą bei priklijuoti jai kilpą.


 


Dėklas daiktams ant automobilio sėdynės – tikras džiaugsmas vaikams ilgomis kelionėmis. Susiuvus pagrindinę dalį, atsiranda dar viena kišenė ir dėtuvė sutrumpinama. Perkišę vieną juostelę per viršutines skyles, kitą prisiuvę prie apačios, pritvirtinsite prie sėdynės.


 


Prasidėjęs sporto varžybų lauke sezonas bus smagesnis, kai po ranka – visi tikro aistruolio reikmenys, o ir sėdėti minkšta bei patogu. Per skyles perkišta tampri juostelė pritvirtins dėtuvę, beliks tik ją papuošti mylimos komandos simboliais, įsidėti užkandžius ir saulės akinius.


 


KNALLBÅGE puikiai tiks namuose ar keliaujant saugiai ir vienoje vietoje laikyti papuošalus bei juos surūšiuoti. Žiedams – pritvirtinta medžiaginė juostelė su velkro juosta. Smeigtukai – auskarams, apyrankėms ir vėriniams. Per vidurį susiuvus pagrindinę kišenę, turėsite dvi, tuomet beliks dėtuvę sulankstyti ir sutvirtinti.

Įtraukti į savo kolekciją

Kabamoji dėtuvė KNALLBÅGE gali atrodyti labai stilingai ir būti be galo praktiška. 

Įtraukti į savo kolekciją
Ilgos kelionės su vaikais – nebūtinai nuobodžios kelionės. Kai mažieji užsiėmę, važiuoti smagiau, o vairuoti ramiau.
Įtraukti į savo kolekciją
Tikras sporto aistruolis žino – sirgi už mylimą komandą maloniau, kai tinkamai pasiruošta varžyboms.
Įtraukti į savo kolekciją

Papuošalai tvarkingi ir saugūs – tereikia kabamosios dėtuvės KNALLBÅGE

Uždaryti
Uždaryti