Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Visas gyvenimas – vienoje dėtuvėje

Visas gyvenimas – vienoje dėtuvėje

Stilinga darbinė rankinė, vaikų džiaugsmas ilgomis kelionėmis automobiliu, krepšys sporto aistruoliui ir papuošalų dėklas. Daug stebinančių bei skirtingų panaudojimo būdų, o kalbame apie vieną gaminį. IKEA kabamoji dėtuvė KNALLBÅGE – puikus būdas atsinaujinti pavasariui, laikyti daiktus ar patogiai mėgautis kelionėmis ir laiku lauke.

Ieškote patogios bei stilingos rankinės darbo priemonėms, kai biurą galima neštis kartu, kad ir kur vyktumėte? Užrašinės, krovikliai, planšetinis kompiuteris – viskas vienoje dėtuvėje. Tereikia jos šonuose prisiūti kibią velkro juostą, kuri patogiai sulips sulanksčius, pro skyles prakišti tampią juostelę, uždengti viršų medžiaga ar dirbtine oda. Tuomet beliks pritvirtinti sagą bei priklijuoti jai kilpą.


 


Dėklas daiktams ant automobilio sėdynės – tikras džiaugsmas vaikams ilgomis kelionėmis. Susiuvus pagrindinę dalį, atsiranda dar viena kišenė ir dėtuvė sutrumpinama. Perkišę vieną juostelę per viršutines skyles, kitą prisiuvę prie apačios, pritvirtinsite prie sėdynės.


 


Prasidėjęs sporto varžybų lauke sezonas bus smagesnis, kai po ranka – visi tikro aistruolio reikmenys, o ir sėdėti minkšta bei patogu. Per skyles perkišta tampri juostelė pritvirtins dėtuvę, beliks tik ją papuošti mylimos komandos simboliais, įsidėti užkandžius ir saulės akinius.


 


KNALLBÅGE puikiai tiks namuose ar keliaujant saugiai ir vienoje vietoje laikyti papuošalus bei juos surūšiuoti. Žiedams – pritvirtinta medžiaginė juostelė su velkro juosta. Smeigtukai – auskarams, apyrankėms ir vėriniams. Per vidurį susiuvus pagrindinę kišenę, turėsite dvi, tuomet beliks dėtuvę sulankstyti ir sutvirtinti.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti