Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Vyrai prie puodų – šedevrai ant stalo!

Vyrai prie puodų – šedevrai ant stalo!

Vyrai – geriausi kulinarai. Dėl šio posakio tiesos galima ginčytis, bet vienas dalykas beveik visada pasitvirtina – užtenka pamatyti juos virtuvėje ir dažnai nesąmoningai apima nerimas. Moterys, kurios puikiai jaučiasi gamindamos, išvydusios maistą ruošiantį vyrą, nejučia susiduria su stresu. Arba tiesiog praranda kantrybę aiškinti, kurioje spintelėje sudėti puodai ar prieskoniai. Tačiau laikas griauti mitus – prisėskite prie stalo, į gaminantį vyrą pažiūrėkite susižavėjimo kupinu žvilgsniu ir pasiruoškite nustebti tuo, ką netrukus ragausite.

Nuo receptų knygų iki politinių rinkiminių kampanijų, nuo kulinarinių televizijos laidų iki geriausių restoranų virtuvių – vyras ir maisto gaminimas tapo vienas nuo kito nebeatskiriami dalykai. Ir tai ne tik triukas patraukti moterų dėmesį, bet ir būdas įsitikinti, kad vyriškos rankos puikiai susitvarko su kruopštumo ir kantrybės reikalaujančiomis užduotimis. Vienišiai savo nuomojamų butų virtuvėse ar tėvai šeimose – vyrai moka, gali ir mėgsta gaminti. Laikas, kai valgio ruošimas buvo moterų privilegija ir pareiga, seniai praėjo. Ir mes nekalbame vien apie pasikeitusį vaidmenų šeimoje pasiskirstymą bei darbų pasidalinimą. Gaminantis vyras dabar kartu reiškia ir vyriškumą.


 


Taip pat reiktų nepamiršti praktiškumo ir patogumo. Pradedant profesionaliais įrankiais bei prietaisai ir baigiant interjeru – nėra nesvarbių detalių vyrams, norintiems pagaminti bet kokį patiekalą. Viskas apgalvojama iki smulkmenų – dažnam jų tikras garbės reikalas yra patikimas bei puikiai išgaląstas peilis virtuvėje.


 


Vyrus dabar domina ne tik buities detalės. Sveika gyvensena, maisto tinklaraščiai ir natūralūs produktai tampa vyriškomis temomis, o laikas, kuomet mėsą, prieskonius ar daržoves turguje pirkdavo tik moterys, praeityje. Madingas krepšys ir iš jo kyšantis ryšulys svogūnų laiškų – madingo miesto vyro atributai. Sudedamosios dalys artėjančios vakarienės, kurią jis ruoš mylimai moteriai ar sau pačiam. Ir tai darys puikiai, nes vyrai prie puodų – šedevrai ant stalo. Skanaus!

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti