Buvęs Kitas
Žiema žaliuoja iš pavydo

Žiema žaliuoja iš pavydo

Vartotojas: IKEA
Paskelbta: 2017-04-11 | 10:00
Atidarome duris ir balkonų sezoną! Saulės vis daugiau, kaip ir noro namus iškeisti į gryną orą. Toli vykti nereikia – užtenka išeiti į balkoną, įsitaisyti atokaitoje, kur akis džiugina augalai ir atsiveriantys vaizdai. Susikurti romantišką, magišką bei ramią vietą sau labai paprasta. Kai patogu, daug erdvės, šilumos ir viskas ima žydėti – žiema žaliuoja iš pavydo.

Geras balkonas – poilsiui pritaikytas balkonas. Spintelė HINDÖ labai praktiška, nes tinka naudoti ir lauke, ir viduje, yra lengvai valoma, tvirta bei atspari rūdims. O kai daiktai sudėti, galima ir pasėdėti. Tam puikiai tiks ASKHOLMEN kėdės, kurios ne tik patogios, bet ir pritaikytos mažai erdvei, nes sulankstytos užima labai nedaug vietos. Kaip ir ASKHOLMEN stalas – tikras mažo balkono išsigelbėjimas.


 


Jaukiai įsitaisius su knyga ir kava, grindų danga RUNNEN yra puiki atgaiva kojoms. Išsispirti iš šlepečių ir mėgautis poilsiu basomis skamba kaip idealus planas kasdieninėms atostogoms. Norisi hobio? Pasirūpinkite žaliuoju kampeliu – ASKHOLMEN gėlių lovelis ir puošia balkoną, ir yra labai praktiškas, nes lentyną augalams galima keisti pagal aukštį bei sumanymą.


 


Pasitelkite vaizduotę ir iš balkono nesinorės niekur eiti. Yra tik vienas niuansas – po šių atnaujinimų žaliuoti iš pavydo gali pradėti ne tik žiema, bet ir kaimynai.

Įtraukti į savo kolekciją

Spintelė HINDÖ, taburetė VÄSTERÖN, lauko grindų danga RUNNEN – jaukiam, stilingam, praktiškam ir patogiam balkonui. 

Įtraukti į savo kolekciją

Lauko kėdė ASKHOLMEN bei sieninis stalas ASKHOLMEN ne tik taupo vietą, bet ir yra padengti pusiau skaidraus beico sluoksniu, kad taptų dar tvirtesni ir išryškėtų natūralus medienos raštas.

Įtraukti į savo kolekciją

Gėlių lovelis ASKHOLMEN – džiaugsmas ne tik jums, nes turite hobį, bet ir augalams, nes gali laisvai žydėti bei stiebtis. 

Įtraukti į savo kolekciją

Žaliojo kampelio puoselėjimui puikiai tinka pinučiai ASKHOLMEN, nes su jais paprasta augalais papuošti sienas, o į dėžę KNAGGLIG galima susidėti gėles. 

Uždaryti
Uždaryti