Namai, kuriuos kuriame patys, tampa įkvėpimu kitiems – dalinkimės, atraskime, bendraukime!

Buvęs Kitas
Žiema žaliuoja iš pavydo

Žiema žaliuoja iš pavydo

Atidarome duris ir balkonų sezoną! Saulės vis daugiau, kaip ir noro namus iškeisti į gryną orą. Toli vykti nereikia – užtenka išeiti į balkoną, įsitaisyti atokaitoje, kur akis džiugina augalai ir atsiveriantys vaizdai. Susikurti romantišką, magišką bei ramią vietą sau labai paprasta. Kai patogu, daug erdvės, šilumos ir viskas ima žydėti – žiema žaliuoja iš pavydo.

Geras balkonas – poilsiui pritaikytas balkonas. Spintelė HINDÖ labai praktiška, nes tinka naudoti ir lauke, ir viduje, yra lengvai valoma, tvirta bei atspari rūdims. O kai daiktai sudėti, galima ir pasėdėti. Tam puikiai tiks ASKHOLMEN kėdės, kurios ne tik patogios, bet ir pritaikytos mažai erdvei, nes sulankstytos užima labai nedaug vietos. Kaip ir ASKHOLMEN stalas – tikras mažo balkono išsigelbėjimas.


 


Jaukiai įsitaisius su knyga ir kava, grindų danga RUNNEN yra puiki atgaiva kojoms. Išsispirti iš šlepečių ir mėgautis poilsiu basomis skamba kaip idealus planas kasdieninėms atostogoms. Norisi hobio? Pasirūpinkite žaliuoju kampeliu – ASKHOLMEN gėlių lovelis ir puošia balkoną, ir yra labai praktiškas, nes lentyną augalams galima keisti pagal aukštį bei sumanymą.


 


Pasitelkite vaizduotę ir iš balkono nesinorės niekur eiti. Yra tik vienas niuansas – po šių atnaujinimų žaliuoti iš pavydo gali pradėti ne tik žiema, bet ir kaimynai.

Norėdami komentuoti, prisiregistruokitePrisijungti
Uždaryti
Uždaryti